14. 4. 2020

AKTUALITA: První koncerty již začátkem června! Koronavirus se pomalu dostává pod kontrolu.

Článek

Autor


Zapoj se i Ty! Pozvi lidi!

Pojďme dostat obsah k co nejvíce lidem.

Momentálně máme 6203 / 10000 palců!

Chci pomoct!

Dnešní jednání Vlády přineslo nadějnou novinku. Pokud vše půjde dobře, budeme moci konečně vyrazit na nějaký, alespoň lehce komorní koncert.

Z předběžného harmonogramu uvolnění podnikatelských a dalších činností plyne, že budou zpřístupněny kulturní a společenské akce do 50-ti osob, a to již od pondělí 8. 6. 2020. Mějte na mysli, že tento harmonogram je podle Vlády orientační, datum se může ještě změnit, ale je jen na vývoji situace, jestli to bude případně posunuto vpřed, či vzad.

Se smíchem můžeme glosovat, že kapacita padesátky návštěvníků je stejně pro některé kapely kapacitně nezaplnitelná. Tento fakt není úplně z naší hlavy, jelikož jsme toto tvrzení na pár sociálních kapelních kanálech zahlédli.

Jakmile se opět dostaneme na pole kulturního dění, nezapomínejme na naše oblíbené kluby! Buďme štědří, třeba na dýškách a pomozme to majitelům opět suprově rozjet v této nelehké době!

Bavilo by Tě psát články?
Ozvi se!

OOOM DÍKY!

Previous
Next
Previous
Next

moc si toho vážíme!

Běž na naši facebookovou stránku PlzeňskéKapely.cz a pozvi všechny co znáš dle návodu! Díky tomu můžeme oslovit mnohem více lidí!

Najdi stránku: PlzeňskéKapely.cz

%d blogerům se to líbí: