AKTUALITA: První koncerty již začátkem června! Koronavirus se pomalu dostává pod kontrolu.

Dnešní jednání Vlády přineslo nadějnou novinku. Pokud vše půjde dobře, budeme moci konečně vyrazit na nějaký, alespoň lehce komorní koncert.

Z předběžného harmonogramu uvolnění podnikatelských a dalších činností plyne, že budou zpřístupněny kulturní a společenské akce do 50-ti osob, a to již od pondělí 8. 6. 2020. Mějte na mysli, že tento harmonogram je podle Vlády orientační, datum se může ještě změnit, ale je jen na vývoji situace, jestli to bude případně posunuto vpřed, či vzad.

Se smíchem můžeme glosovat, že kapacita padesátky návštěvníků je stejně pro některé kapely kapacitně nezaplnitelná. Tento fakt není úplně z naší hlavy, jelikož jsme toto tvrzení na pár sociálních kapelních kanálech zahlédli.

Jakmile se opět dostaneme na pole kulturního dění, nezapomínejme na naše oblíbené kluby! Buďme štědří, třeba na dýškách a pomozme to majitelům opět suprově rozjet v této nelehké době!


© 2014-2021 panJosef.cz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram