AKTUALITA: Pokáč v Plzni již dnes, včetně livestreamu! O pořadí písní rozhodnete Vy!

Šest dní, šest měst, pět jedinečných koncertů a festival. To je Rock for People Home, unikátní projekt festivalu Rock for People a Mall.tv, který ve dnech 15. – 20. června rozehraje Českou republiku offline i online.

Koncertní série pokračuje 16. června koncertem Pokáče v pivovaru Plzeňský prazdroj a to přímo v pojízdném live jukeboxu. Co je to ten Live Jukebox? Karavan se vzhledem jukeboxu z 50. let, ve kterém hraje kapela. Vy, fanoušci, si tak sami navolíte pořadí písniček, které muzikanti odehrají. Vychutnat si živák s kapacitou pro 300 návštěvníků dostane možnost každý díky livestreamu na Mall TV.


HLASOVAT O POŘADÍ PÍSNÍ

Písničkář Pokáč patří mezi zjevení české hudební scény. Debutové album Vlasy mu vyneslo ocenění Platinová deska či nominaci na Objev roku v anketách Český Slavík a Ceny Anděl i miliony zhlédnutí na youtube. Humor a nadsázka dominují i jeho druhému albu Úplně Levej, které za krátkou chvíli stihlo získat Zlatou desku.

Pokáče na jeho vystoupení doplní dvoučlenné uskupení Crossroad Bros.

https://youtu.be/zWoODqjbeTw

Dalšími zastávkami RfP Home budou Praha, Pardubice, Ostrava a Kutná Hora, kde opět na nádvoří vybraných partnerských pivovarů loňského ročníku RfP zahrají v live jukeboxu Gaia Mesiah, Vypsaná FiXa, Kapitán Demo a John Wolfhooker.

Finální zastávka turné Rock for People Home proběhne 20. června 2020 v samotném místě konání Rock for People, na letišti v Hradci Králové. V areálu uzpůsobeném pro 500 návštěvníků se na open-air scéně vytvořené z hangáru prostřídají všichni uvedení umělci v klasických festivalových setech. Čeká vás doprovodný program, pro držitele vstupenek bude připraveno místo pro stanování i parkování.

Milí návštěvníci koncertů Rock for People Home,

vzhledem k stále trvajícím protikoronavirovým opatřením i vzhledem k tomu, že chceme vás i nás chránit, jsme zavedli několik opatření. Prosíme přečtěte si je před tím, než na koncert vyrazíte.

ZÁKLADNÍ OPATŘENÍ:
1. Vstup a pohyb v prostorách Pivovaru doporučujeme s rouškou po celou dobu akce.
2. Při vstupu do Pivovaru projděte přes dezinfekční rohož a proveďte dezinfekci rukou.
3. Prosíme respektujte a dodržujte sociální odstup mezi osobami nejméně 2 metry, s výjimkou členů domácnosti nebo osob blízkých.
4. Dbejte zvýšené hygieny při návštěvě toalet, používejte dezinfekci a častěji si myjte si ruce.
5. Na místě je zajištěn dozor proškolené pořadatelské služby, prosíme respektujte jejich doporučení.
6. Šatna bude z bezpečnostních důvodů uzavřena.
7. V případě nedodržení či porušení pravidel vám může být zakázán vstup do prostor Pivovaru.
8. V případě nevolnosti či jiných zdravotních potížích se prosím obraťte na pořadatelskou službu, která bude po v průběhu akce v akreditačním stanu.

© 2014-2021 panJosef.cz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram