AKTUALITA: Pilsnerfest se letos konat nebude! Je další obětí koronaviru.

Současná epidemiologická situace místní kulturní scénu rozhodně nešetří. Milovníky plzeňského piva a dobré muziky však jistě nepotěší zjištění, že po zrušení Gambrinus dne se letos nedočkáme ani ikonického Pilsnerfestu.

"Přestože jsme intenzivně pracovali na úpravě formátu letošního Pilsner Festu, aby splňoval aktuální hygienická a bezpečnostní opatření, vhledem k nepříznivé epidemiologické situaci jsme se rozhodli jej nakonec zrušit. Budeme rádi, když s námi lidé letos oslaví narozeniny slavného plzeňského ležáku třeba ve své oblíbené hospodě," řekl marketingový ředitel Plzeňského Prazdroje Roman Trzaskalik.

Kvůli současné situaci zrušila své vystoupení také kapela Kabát, která měla zavítat 28. srpna, do lochotínského Amfiteátru.

Ale nezoufejte... Všechny festivaly se neruší, a tak můžete například zavítat na Festival na ulici, na sérii koncertů DEPOvLETU v DEPO2015, a nebo například na blížící se Pilsen Busking Fest.

© 2014-2021 panJosef.cz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram