3. 4. 2020

AKTUALITA: Bude se hrát a pařit v rouškách? Na letní festivaly letos zřejmě nedojde…

Článek

Autor


Zapoj se i Ty! Pozvi lidi!

Pojďme dostat obsah k co nejvíce lidem.

Momentálně máme 6203 / 10000 palců!

Chci pomoct!

Ještě před měsícem jsme si vlastně říkali, že koronavirová nákaza je vlastně obyčejná chřipka. Bohužel, opak je pravdou a celý svět se takříkajíc zastavil.

Nejpřísnější opatření v Evropě

Česká republika přijala jedny z nejpřísnějších opatření v Evropě a po měsíci tvrdých opatření nákaza začíná kulminovat a její průběh se změnil v průběh lineární, namísto exponenciální.

Venku je hezky, co teď?

Venku začíná být opravdu hezky a léto se blíží. Spousta lidí mělo naplánované dovolené, svatby, ale také každoročně tradiční letní festivaly.

U svateb je již předběžně rozhodnuto o maximální účasti do deseti osob. Letní festivaly bohužel s největší pravděpodobností vůbec nebudou.

Již víme, že je zrušený Gambrinus den 2020, jehož jsme „měli“ být s redakcí opět jako každoročně mediálním partnerem. Ve složitém vztahu jsou například Colours of Ostrava, Masters of Rock, Mighty Sounds, Brutal Assault, Rock for People a další.

Pokud by opatření ohledně pořádání festivalů nakonec nebyly, zrušili byste své působení s kapelou, nebo návštěvu oblíbeného festivalu? Dokážete si představit v parných letních dnech pařit pod pódiem v roušce?

Uvidíme jak se situace vyvine a už se těšíme, až se všichni opět setkáme pod pódii.

Dávejte na sebe hlavně pozor!

Bavilo by Tě psát články?
Ozvi se!

OOOM DÍKY!

Previous
Next
Previous
Next

moc si toho vážíme!

Běž na naši facebookovou stránku PlzeňskéKapely.cz a pozvi všechny co znáš dle návodu! Díky tomu můžeme oslovit mnohem více lidí!

Najdi stránku: PlzeňskéKapely.cz

%d blogerům se to líbí: