AKTUALITA: Bude se hrát a pařit v rouškách? Na letní festivaly letos zřejmě nedojde...

Ještě před měsícem jsme si vlastně říkali, že koronavirová nákaza je vlastně obyčejná chřipka. Bohužel, opak je pravdou a celý svět se takříkajíc zastavil.

Nejpřísnější opatření v Evropě

Česká republika přijala jedny z nejpřísnějších opatření v Evropě a po měsíci tvrdých opatření nákaza začíná kulminovat a její průběh se změnil v průběh lineární, namísto exponenciální.

Venku je hezky, co teď?

Venku začíná být opravdu hezky a léto se blíží. Spousta lidí mělo naplánované dovolené, svatby, ale také každoročně tradiční letní festivaly.

U svateb je již předběžně rozhodnuto o maximální účasti do deseti osob. Letní festivaly bohužel s největší pravděpodobností vůbec nebudou.

Již víme, že je zrušený Gambrinus den 2020, jehož jsme "měli" být s redakcí opět jako každoročně mediálním partnerem. Ve složitém vztahu jsou například Colours of Ostrava, Masters of Rock, Mighty Sounds, Brutal Assault, Rock for People a další.

Pokud by opatření ohledně pořádání festivalů nakonec nebyly, zrušili byste své působení s kapelou, nebo návštěvu oblíbeného festivalu? Dokážete si představit v parných letních dnech pařit pod pódiem v roušce?

Uvidíme jak se situace vyvine a už se těšíme, až se všichni opět setkáme pod pódii.

Dávejte na sebe hlavně pozor!

© 2014-2021 panJosef.cz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram