AKTUALITA: Kapela Adys na vzestupu! Koncert Rybiček48 za rohem!

Kapela Adys na vzestupu?! Ano, osobně slýchám o této kapele ze všech stran, převážně od mladšího publika. Jenomže co mně osobně uniklo, že tato kapela je z Klatov!

Kapela Adys započala své působení na počátku roku 2019 v čele s frontmanem Adysem, který se stará o hlavní zpěv a kytaru. O baskytaru se stará Adam Jílek a další kytarista je bratr Adyse, Lukáš Hájek. Na bicí poslední rok nakopává motor kapely Václav Bečvář.

Hned po započetí kariéry se kapele zadařilo dostat se do finále soutěže #jetovtobě pod taktovkou Vodafonu, kde kluci získali možnost natočení videoklipu a písničky se známým youtuberem Martinem Rotou. Je to až k nevíře... jak kapela může vystřelit na přední příčky popularity za tak krátkou dobu. Například klip Levou Nohou má již okolo 200.000 shlédnutí.

https://youtu.be/jsLytGrBgYQ

Následovala šňůra letních festivalů, kde závěr tohoto léta Adys završili natáčením videoklipu ve Španělsku - Do neznáma.

https://youtu.be/mMBR-BtKiKk

To co přišlo poté bylo skvělé podzimní tour po Plzeňském kraji, na které kapela přivzala své kámoše Zastodeset z nedalekých Domažlic. Kapela nelenoší, neusíná na vavřínech a plodí jeden singl za druhým, o klipech nemluvě. Jednoduše... takhle se jede správné promo.

Na jakých festivalech si může zahrát takhle mladá kapela? Vzhledem k tomu, že kapela vyhrála i známou prestižní soutěž Muzikus, objevili se například na Sázavafest, Rock for people, a dalších.

K posledním úspěchům lze také přičíst fakt, že ze zhruba 180 kapel se Adys zúčastní jako předskokani Rybiček48. Koncert se koná 21. února 2020 na TJ Lokomotiva v Plzni. Gratulujeme a možná i přineseme článek!

Co dodat závěrem? Kapela maká na novém CD s názvem Naděje, a Vy je můžete podpořit na Startovači.

© 2014-2021 panJosef.cz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram