AKTUALITA: Gaia Mesiah spojí síly v sobotu 13.6. s Hentai Corporation v DEPO2015

Nezkrotná Gaia Mesiah nelení, po vydání živáku Refresh in Golden Hive live, kde oprášila desítku osvědčených tracků, a odehraném jarním turné, se vrací po třech měsících na koncertní pódia. Už tuto sobotu 13. 6. 2020 startuje open air sezónu v Plzni, kde zahraje společně s bouřliváky Hentai Corporation v areálu DEPO2015. Ti představí svoje aktuální novinkové EP 00420603545450, které pokřtili před pár dny.

„Pojďme na chvíli všichni zapomenout, co se dělo a děje v rámci koronaviru. Přijďte se pobavit na koncert, zapařit s kamarády, dát si pivko a radovat se z živé muziky. Předáme vám spoustu energie, kterou jsme při karanténě nabyli,“ hlásá zpěvačka Marka Rybin. Kytaristka Santa Morella k tomu dodává: "V době nouzového stavu jsme nelenili a rozpracovali ve studiu Golden Hive další dvě nové písně, ale živé hraní muzikanta naplňuje nejvíc. Těším se ukrutně!" 

https://youtu.be/x1Af_O3oIpc

Užijte si první konečně naživo a na čerstvém vzduchu opravdový koncert energických dračic, které vám zaručeně zvednout tlak a rozpumpují krev v žilách. Uslyšíte nejen aktuální písně z alba Excellent Mistake, ale i refreshnuté osvědčené hity z prvních řadovek.

Pozor! Omezená kapacita! Vstupenky můžete kupovat:
https://www.ticketstream.cz/akce/gaia-mesiah-hentai-corporation-rock-in-plzen-133743

Pokud nestíháte do Plzně dorazit, tak koncert můžete sledovat pomocí live streamu přímo z centra dění.

Informace o dalších letních koncertech naleznete na facebookovém profilu kapely: www.facebook.com/gaiamesiah/.

© 2014-2021 panJosef.cz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram