AKTUALITA: Chceš si zahrát s kytaristou Queen? Žádný problém!

Jak moc zavádějící může tento nadpis být, tak věřte, že se o žádnou "kachnu" nejedná. Kytarista Brian May, známý zejména z britské legendární kapely Queen, přišel se zajímavou internetovou výzvou.

Brian na svém Youtubovém kanálu začal zveřejňovat videa, na kterých hraje doprovod k několika skladbám kapely Queen. Takto nahrané, jsou například: We are the Champions nebo Hammer to Fall. Zároveň Brian vyzval své fanoušky, aby si s ním takto online zaimprovizovali a výsledky následně publikovali pod hastahtagem #JamWithBri.

Připojují se kytaristé, zpěváci i hráči na cello.

Například na sociální síti Instagram je v tuto chvíli již více jak tisíc videí z různých koutů světa. Jsou zde k vidění a hlavně k slyšení různá zpracování, ve kterých vystupují jednotlivci i celé kapely. Tuto výzvu přijala i brněnská Kapela pro tebe, kdy si zpěvák této formace zazpíval za Brianovo doprovodu píseň: Love of my life.

Pokud jsi i Ty přijal Brianovu výzvu a chtěl by ses s námi podělit o nahrávku, pošli nám odkaz a my jej rádi umístíme na náš web a sociální sítě!

© 2014-2021 panJosef.cz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram