AKTUALITA: Basinfirefest se probouzí opět k životu!

Po dvouleté pauze se opět dočkáme pokračování skvělého festivalu zaměřující se převážně na rockovou či metalovou muziku. Řeč je pochopitelně o Basinfirefestu, který se bude se konat 26. 6. - 28. 6. 2020 jako již tradičně ve Spáleném poříčí. Už teď můžeme říci, že seznam (zatím) zveřejněných kapel vypadá velice slibně.

Mezi hlavní taháky bude jistě patřit americká banda P.O.D. jejíž ikonickou pecku Youth of the Nation snad slyšel už úplně každý. Velkými jmény zdaleka nekončí. Návštěvníci se mohou těšit například na hard-rockové Airbourne, či na mocný nářez v podání Jinjer.

Na své si přijdou punkáči i třeba milovníci kontroverze.

Pokud se domníváte, že metal se nedá zahrát téměř bez použití hudebních nástrojů, ve Spáleném Poříčí vás vyvedou z omylu. Dalším zajímavým jménem na line-upu je totiž slavná acapella Van Canto.

https://www.youtube.com/watch?v=SHH6I9iakME

Své zástupce bude mít i česká punková scéna. Nebudou chybět legendární pražští SPSči jejich kolegové E!E, se kterými každoročně obrážejí republiku v rámci Pogo Tour.

O trochu té kontroverze se jistě zaručí Hentai Corporationči grind-core nášup v podání Gutalax.

Lístky jsou samozřejmě stále v prodeji, a to za skvělých 1100 Kč. V případě, že sáhnete po elektronické formě vstupenky, a přeci jen byste chtěli mít designovou vstupenku na památku, bude možné si ji přímo na místě za drobný poplatek vyměnit.

Zatím potvrzené kapely:

AIRBOURNE, P.O.D., STEEL PANTHER, WEDNESDAY 13, TUBLATANKA, JINJER, INFECTED RAIN, PRO-PAIN, GRAVE DIGGER, GUTALAX, VAN CANTO, UNLEASH THE ARCHERS, PIPES AND PINTS, KRUCIPÜSK, HENTAI CORPORATION, COCOTTE MINUTE, WALDA GANG, DEBUSTROL, DOGA, KURTIZÁNY Z 25. AVENUE, FERAT, GAIA MESIAH, XIII. STOLETÍ, ASMODEUS, PLEXIS, SPS, E!E

Zdroj foto: ATTACKER of music

© 2014-2021 panJosef.cz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram