AKTUALITA: Love festival 6.8.2016 – Chvojkovy lomy

Léto je v plném proudu a je třeba si jej náležitě užít! Kulturní akce a koncerty jsou na každém rohu, ale co takhle zažít něco nového?

6. srpna pro vás v romantických prostorech Chvojkových lomů (vedle bazénu na Slovanech) pořádáme Love festival. Startovat budeme ve 13:00 a celé odpoledne se ponese v duchu zábavy, hudby a vzdělávání v oblasti mezilidských vztahů. Na programu jsou přednášky Daniely Lukešové (Tantra centrum Plzeň), jóga a meditační cvičení a hudební vystoupení.

Láska je pojmem abstraktním a dalekosáhlým a lze tvrdit, že dosud nikdo nevyřkl její definici s konečnou a úplnou platností. Proto ani my vám nedáme stoprocentně definitivní odpovědi na všechny otázky, ale pomůžeme vám najít cestu, jak začít pracovat se svými emocemi, a poradíme vám, jak do milostného života přinést více radosti, vášně a touhy. Daniela je ostřílenou profesionálkou – těšit se můžete na zajímavé přednášky vedené hravou a vtipnou formou, prostor necháme i pro vaše otázky a komentáře.

Témata přednášek jsou rozmanitá:

14:00 - 15:00
Jak nejlépe zaujmout druhé pohlaví? Jak se stát nejlepším milencem/milenkou?

16:00 – 17:00
Jak předejít rutině ve vztahu? Jak být rodinou, když přijde miminko, a jak si stále uchovat vášeň a nepadnout do rutiny?

18:00 - 19:00
Když náš vztah rutině podlehl, jak z ní vystoupit? Jak znovu obnovit vášeň? Jak se znovu zamilovat do svého partnera?

V přestávkách mezi přednáškami nechte hlavu odpočívat a zaměřte se na své tělo. Protáhnout se můžete při workshopech jógy a meditačního cvičení. Pokud vás cvičení neláká, nabízíme hudební vystoupení například kapely The Aprill, skvělé limonády a koktejly a speciální menu připravené Restaurací U majáku.

Zváni jsou všichni. Rodiny (pro vaše ratolesti bude připraveno hlídání), páry i vlci samotáři!

© 2014-2021 panJosef.cz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram